| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu da ca merita sa imi deschid propriul meu mall fara sa am un asociat sau sa fac credit la banca.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Propriul mall? hahahahaha
sigur, fara credit in banca si fara investitor... doar sa scoti 200mil de euro

| johnnny123 a răspuns:

Tu sari de la întrebări de genul "Cum pot face 100 de lei pe saptamana? "

la întrebări de genul
"Care este suma maxima suportata pe contul bancar?"
"Ce firme din Romania foarte serioase stiti care imbraca in aur de 24K televizoare, telefoane, console de gaming etc? "
"Cat vine in Euro suma de 990 de trilioane de Dolari?"
"Merită să-mi deschid un mall?"

Aici turnul de control, vă rugăm să reveniți pe pământ. Nu sunteți avion, sunteți doar un om care s-a urcat pe stâlp și dă din mâini!

| suntserios a răspuns (pentru johnnny123):

O fi gasit raspunsul la prima si a extrapolat la 1 milion de euro

| xerxes1 a răspuns:

Merita.
Salariul tau lunar il inmultesti cu 12( nr lunilor) apoi cu 600 (anii) si iti deschizi propriul mall.

https://www.tpu.ro/......-in-total/