| Cash a întrebat:

Astazi ar fi trebuit sa primesc un colet de la firma urgent cargus dar nu am primit nici-un mesaj sau apel telefonic, doar am primit un mesaj care spunea ca destinatarul nu a fost gasit la domiciliu, ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Suna la cargus si intreaba de colet. Ar trebui sa stii ce traking number are coletul. Coletul probabil inca e in masina curierului si iti vor da nr lui de telefon, vorbesti dupa cu nenea si ii zici sa mai vi a o data si sa sune, sau coletul e la un sediu de al lor si vor aranja un nou curier sa vina sa-l aduca

| JoeVitollo a răspuns:

Salut!
Am patit si eu chestia asta in urma cu ceva timp, dat fiind ca adresa era gresita, ti-as sugera sa suni la cei de la Urgent Cargus(sau sa iei legatura cu curierul) pentru a rezolva problema.