| alexandrumarcu32 a întrebat:

Salut,

Astazi mi-am facut si eu un cont PayPal iar in aceste momente astept acel cod de 4 cifre pe internet banking pentru a inregistra cardul. Ce voiam sa va intreb, contul paypal, cum se alimenteza cu bani? Care este procedura? In acest moment am 0, 00 desigur. Contul de paypal se sicronizeaza cu banii de pe card, si acestia apar convertiti in euro pe paypal?

Multumesc

1 răspuns:
| FlorinM28 a răspuns:

Din cate stiu eu contul nu se alimenteaza. Cand vrei sa platesti cu PayPal iti ia direct de pe card. NU se face nici o sincronizare.