| alexandrumarcu32 a întrebat:

Astazi mi-am facut si eu un cont PayPal iar in aceste momente astept acel cod de 4 cifre pe internet banking pentru a inregistra cardul. Ce voiam sa va intreb, contul paypal, cum se alimenteza cu bani? Care este procedura? In acest moment am 0, 00 desigur. Contul de paypal se sicronizeaza cu banii de pe card, si acestia apar convertiti in euro pe paypal?

Multumesc

1 răspuns:
| matrixismyname a răspuns:

Contul tau bancar e independent de contul tau de paypal, ai 0 in paypal insa in momentul cand o sa faci o tranzactie (dupa ce confirmi cardul cu acel cod) o sa sa-ti fie sustras din contul bancar automat suma necesara tranzactiei (asta daca ai si bani in cont)