| Krinella a întrebat:

Salut.ati putea sa ma ajutati va rog frt mult.am 15 ani dar vreau cu ceva sa ma okup ca deakuma m-am saturat sa tot cer bani de la parinti. ce as putea face pentru a kistiga bani de buzunar?

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!

poti devenii reprezentant avon!
castigi chiar mai mult decat bani de buzunar!

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

aici vezi grila de discount(cat casitigi) si cadourile pe care le poti vinde

uitate si pe la:
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/3.Lider

daca vrei te pot ajuta sa devii lider atunci vei avea un adevarat venit

uite id-ul meu : bia_coolgirl94
sau datele de contact din stanga de la blog

te astept!

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Nu tiar placea sa fii un reprezentant AVON e minunat eu sunt de 2 ani in lumea avon si castig si bani dar si produse cosmetice. Uite baga id asta este o experta in lumea AVON : avon.cosmetics043@yahoo.com nu o sa regreti sa stii doar vorbeste u aceasta doamna si iti va da indicatiile e usor nu ocupa tim si ai o varsta potrivitawinking

| Claudiu_2523 a răspuns:

Buna. Din cate stiu exista o firma de produse cosmetice(A_ O N) care angajeaza in permanenta dealeri regionali. A-i putea incepe prin a lucra pentru ei, cred ca accepta persoane de varsta ta.

| irishsalon a răspuns:

Id irishsalon

| stelu_8212 a răspuns:

Salut, daca vrei sa castigi bani inscrie`te ca reprezentant ladys, ai castiguri de la 25% pana la 33% din comenzi, merita detaliile ti le dau pe adresa de mess: stelutakoncz