| zaradc a întrebat:

Salut,
Azi mi-a trimis un prieten link sa-mi fac cont Revolut (scria ca e gratis). Am urmat pasii de acolo si mi-am facut contul. Am si comamdat un card standart gratis, dar fara sa fac top up. Dupa aia am citit ca trebuie sa faci top up cu minim 50 lei sa-ti vina cardul. Am facut top up si am comandat un card nou. Acum mi-a luat 26 de lei, dar imi apare ca trebuie sa soseasca doua carduri. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Îi suni si le trimiți și e-mail.

2 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

O sa ai doua carduri.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

O sa ai doua carduri, ca pe primul l-ai comandat deja gratuit. Pentru al doilea ai platit 26 lei. Just as simple.