| AlinCristian75 a întrebat:

Salut, am văzut pe Revolut oferta aia sa Invit un prieten și da câștig 200 de lei, am invitat, persoana pe care am invitat o a făcut toți pașii și mai trebuia sa își alimenteze contul și sa facă 3 plăti de minim 15 lei. problema este ca i-am trimis eu bani pe cont dar nu se bifează căsuța aia cu depunerea pe cont. Știe cineva de ce? Ce am greșit? Sau ce nu am făcut?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Țepe nu mai fă tot ce zice Revolut, sunt păcăleli minciuni sa si faca si ei clienti, chiar credeai ca i ti dă 200 lei? laughing

| ZyRRe a răspuns:

Banii trebuie sa si-i adauge el de pe un alt card. Nu merge sa-i transferi tu direct.

| Carol_Carol_1990 a răspuns:

Banii trebuie alimentati de pe cardul lui pe revolut