| IoanaMaria2023 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare, mi-am făcut cont de Revolut, primul meu cont, acum aștept cardul fizic, cica e gratis primul card. Intrebarea este trebuie sa fiu acasa sa semnez pentru el sau il primesc pur si simplu la cutia postala? Voi cum ati primit primul card Revolut? Mulțumesc! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

In cutia postala a venit. Asta acum cativa ani.

| IoanaMaria2023 explică (pentru helpforyou):

Mulțumesc mult!

| helpforyou a răspuns (pentru IoanaMaria2023):

Cu drag.

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cardul Revolut a venit prin curier la mine. Mai exact prin Fan Courier. Asta a fost acum vreo 2 luni.

| IoanaMaria2023 explică (pentru Lioana):

Asta inseamna ca trebuie sa fii acasa, si daca nu esti si ajungi in fiecare zi seara târziu cand curierul nu mai livrează, atunci ce faci? Apropo, ai platit ceva pentru el? La mine zice ca e primul card si e gratuit.

| Lioana a răspuns (pentru IoanaMaria2023):

Am platit 29.99 lei pentru el. Mi-au luat ei banii din cont cand am comandat cardul. Nu stiu cum de la tine e gratuit. Probabil o fi ceva promotie.