| canazar94 a întrebat:

Salut,care sunt afacerile care merg bine?
Eu dispun de scule pentru fier forjat sau confectii din fier ce idei imi puteti da, am aparate sudura, bormasini flexuri etc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face suporturi de flori, mobila forjata de gradina, etc.
Poti colabora cu firme care fac aranjamente interioare si exterioare.
Poti cauta pe google photos pentru idei si-ti folosi fantezia...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Iti trebuie un spatiu si sa mai stii si ceva meserie, sa stii sa faci preturile si sa gasesti clienti. Gasesti lucrari in perioda de vara daca esti intr-un oras cat de cat, iarna mori de foame.

| Teo29 a răspuns:

Poti sa te profilezi pe ambele deodata, sa ai o afacere mai mare, angajezi eventual persoane bine pregatite in domeniu. Cel mai bine e sa discuti cu cine are experienta in acest domeniu de afaceri.