| Bican_Dany_1997 a întrebat:

Cateva idei de afaceri? Nu prea am bani, cum pot face o afacere?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Afacere fara bani... hmmm
si cine ar avea ideea magica sigur nu ar spune o in gura mare pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investeste intr-o fabrica de produs cratime si "i"-uri, vad ca acum sunt folosite in exces.

Inseamna ca va creste cererea foarte mult, deci este un moment bun.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Fara bani nu faci nici o afacerewinking Tu crezi ca daca cineva stie o afacere profitabila o spune aici? O pune el in aplicare sau o vinde.Nimic nu este gratis.Mai bine cauta un job bunwinking

| Adib123 a răspuns:

Cateva afaceri cu investitii mici si foarte mici am gasit aici http://3afaceri.blogspot.ro. Eventual un serviciu bazat pe ceva ce tu stii deja sa faci.