| LyHoney a întrebat:

Ce idei de afaceri banoase imi recomandati? Cand cresc mai mare as vrea sa am propria afacere din care sa iasa multi multi bani.hee hee Cam cu ce as putea sa incep?

Răspuns Câştigător
| Alina49335 a răspuns:

Sa cunosti foarte multi oameni, sa iti formezi caracterul in asa fel incat sa constituie un avantaj pentru mai departe si sa citesti cateva carti care te-ar putea ajuta in acest vis, sa-i spunem asa.Sunt o fana a cartilor, a cititului si ti-as recomanda aceste carti (asta in cazul in care vrei, esti pasionata).

1. Rework de David Heinemeier Hansson şi Jason Fried

2. Consilierul de încredere de David H. Maister, Charles H. Green şi Robert M. Galford

3. Totul despre Psihologia persuasiunii de Robert B. Cialdini

4. Seria Tată bogat – Tată Sărac de Robert Kiyosaki

5. The Lean Startup – Eric Ries

6. Viitorul apartine companiilor mici de Seth Godin

7. Da lovitura! de Gary Vaynerchuk

8.De la idee la bani de Napoleon Hill

9. Secretul prezentarilor de succes de Paul du Toit

Succes:*:*