| Catana_Cristi_1996 a întrebat:

Am fost la vreo 3 banci deoarece am nevoie sa fac un credit de 20. 000lei dar am 22 de ani si nu am mai avut alte credite pana acum. Muncesc de 2 ani neintrerupti insa Otp,Transilvania,Unicredit, Brd, Patria Bank nu imi acorda credit din cauza ca nu am istoric bancar. Cunoasteti alte banci care ar putea sa imi acore un credit avand in vedere varsta si istoricul bancar, salariul meu este de 1300Ron

Răspuns Câştigător
| Ensiferum a răspuns:

Incearca la Cec Bank sau Brd.Eu cand eram in situatia ta am rezolvat cu Cec BANK.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

De preferat fara credite in banci. O sa.ti fie foarte greu cu ratele.

| sierra1 a răspuns:

Fă-ți un istoric prin împrumut pe durată mică, sumă mică, returnată cu religiozitate la timp! Așa faci istoricul cerut