| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Ce site-uri din care as castiga ceva bani, stiti? Nu caut sa fac sute de lei, dar oricat as face as fi multumit! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork

| Lukasssz a răspuns:

Onlyfans

| Alverto a răspuns:

Salut
Poți face drop-shipping. Adică tu decizi că vrei sa vinzi jucării pop-it de ex (cred că așa se numesc și ai auzit și tu de ele, daca nu deja ai văzut zeci de copii cu ele in mana in ultimul timp), contactezi un chinez de pe Alibaba de exemplu sau de oriunde altundeva, te înțelegi cu el la preț fiindcă chinezii dau totul ieftin. Apoi tu pui poze cu jucăriile la tine pe site, când cineva face comandă tu trimiti datele clientului, iar el trimite jucăria spre client fara sa ajungă intr-un depozit. Dar pui preț mai mare decât are chinezul la ele, iar tu ieși pe plus. Și bine înțeles că își ia și chinezul partea, doar că una mai mică. Doar că îți trebuie site, pe Amazon de ex, trebuie sa platești chiria cum ar veni pentru a putea urca produse pe site-ul tău și gata. Eu ți am făcut un rezumat la ce se referă drop-shipping, adică fără depozit, fără stocul fizic. Dar dacă vrei să faci asta trebuie sa te informezi mult mai mult, să știi ce lucuri sunt populare, ce ar vinde bine etc.

| morfeo a răspuns (pentru Alverto):

Si transportul cine il plateste?

| Alverto a răspuns (pentru morfeo):

Clientul