| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa obtin un credit la o banca? Salariul net este 5611 ron brut 8000 vechimea la ultimul loc de munca este de 8 luni.

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Daca ai avea tu o functie cu salariul asta ai fi suficient de informat incat sa stii conditiile de creditare ale bancilor, in niciun caz nu ai cauta raspunsul aici. Mergi si vinde gogosi in alta parte.

| derek a răspuns (pentru boogdan91):

E mama ta idioata ca te-a facut asta e problema

| derek a răspuns (pentru derek):

Nu te mai baga in seama retardatule oricum nu stii raspunsurile bou idiot ce esti mata e bolnava psihiclaughing

| boogdan91 a răspuns (pentru derek):

Ai cam confirmat treaba, nu mai am nici un fel de dubii in privinta tahee hee

| boogdan91 a răspuns:

Ai mai pus de 2-3 ori o intrebare asemanatoare, doar ca cifrele erau altfele;)) Esti bolnav psihic cumva?
http://www.tpu.ro/......re-ca-pot/