| MalusDacus a întrebat:

Credeti ca Jammarele de aparate (slot machine) chiar functioneaza? daca nu stiti despre ce este vorba dati un search pe youtube jammer slot machine, si daca functioneaza de ce mai sunt vandute pe niste sume de 300-400 euro cand ei pot sa faca banii astea intr-o zi fara probleme.

6 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Pentru sunt ilegale, iar care le foloseste risca multe? Plus de asta nu poti sa stii cat timp va mai functiona pe unele modele de slot machines in cazul in care le este instalata o protectie pentru modelul tau de jammer.

| MalusDacus explică (pentru Generalul):

Nu este lege pentru asa ceva in Romania, m-am documentat foarte bine, doar te da afara din local si iti da vreo bataie in cel mai rau caz.si da unele au protectie dar majoritate nu au plus ca am vz jammare care bruiaza si alarma aia de protectie, pe net le-am vz, dar in realitate nu stiu ce sa zic, mi se pare un pic teapa

| Generalul a răspuns:

Nu o fi lege specifica, dar sigur treaba asta poate fi incadrata la o categorie penala, pana la urma tot furt e happy Plus ca jammerul pe care il comanzi poate sa mearga sau poate sa nu mearga pe un anume aparat, e un risc pe care ti-l asumi.

| MalusDacus explică (pentru Generalul):

Poti sa-mi dai si mie mai multe detalii despre asa ceva pe privat.

| Zapkitu a răspuns:

Probabil functioneaza dar daca te prinde cineva, iese rau. Nu recomand. BAFTA!

| MalusDacus explică (pentru Zapkitu):

Crezi tu ca functioneaza? pai si atunci de nu le tin numai pentru ei, adica eu daca asi avea un asemenea aparat nu asi zice la nimeni.