| lucian69 a întrebat:

Cum aas putea sa fac bani reali pe net? Daca exista vreun joc sau ceva va rog sa il spuneti.

Răspuns Câştigător
| Lazarica a răspuns:

Poti face banii jucand metin sau shaya sau neverwinter si sa iti faci un cont frumos si dupa il poti vinde pot ajunge si pana la 1000 de euro! Funda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa jocurile daca vrei bani pe net, invata programare, design, seo si pe urma mai discutam

| mihaiandrei11 a răspuns:

Poti incerca Team Fortress 2, Dota sau chiar cs:go daca ai 11 euro, dar mai intai trebuie sa iti faci cont pe Steam