| XiaomiKWS a întrebat:

Salut,cum mă pot afilia cu un site în sensul acesta:
Să îmi creez propriul meu site,cu o interfață stabilită de mine și să adaug produsele de la alte companii,iar eu doar să înregistrez comenzile,fără să am eu produsele sau etc,ei le livrează,ei le expediază.
Ceva de genul acesta are și Emag,e site-ul Emag cu mici magazine pe acolo.
Doresc să încep un business în acest sens,să îmi creez propria pagină,cu reclame și etc. dar să nu le vând eu, ci ei. mulțumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citeste despre Drop shipping

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acesta se numește marketing afiliat și funcționează acum, cu multe platforme, nu este nevoie să îți faci propriul site,