| DrDeath a întrebat:

Eu m-am inscris intr-o afacere si as dori sa imi fac propriul site unde sa aiba acces toata lumea,as dori ca sa vand produsele mele prin intermediul acestui site.Oamenii sa poata sa puna comenzi si eu sa le trimit prin posta cu ramburs.Ma puteti ajuta sa imi creez propriul site pe google?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Poti sa-ti faci un cont pe: www.blogger.com

sau

www.promovaregoogle.ro

Succes si o seara placuta!

| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| Mirea_Emilian_1994 a răspuns:

Am cunostinte in domeniu HTML-PHP-XHTMl.
Si te-as putea ajuta sa faci asta.
Depinde ce vinzi.
Daca imi faci ceva discounturi la ce vinzi. te pot ajuta cu succes!