| TheBoyTheCool24 a întrebat:

In cat timp livreaza eMAG comenzile?

21 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

In 24 de ore.

| taken a răspuns:

Ca in reclama:
''azi comanzi, maine primesti''.
De fiecare data am primit a doua zi(am comandat de vreo 4-5 ori).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat o comanda acum 2 saptamani si tot nu a venit. Si cand am intrat pe site zicea.ca nici nu a fost predata curierului. De ce? Nu stiu.

| Jarnea_Eric_1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori comanda nici nu se trimite la ei. Se mai intampla, si nu-i vina lor.

| Senzaționalul a răspuns:

Am comandat de 2 ori de la ei.
In ambele dati, comanda a sosit a2a zi.

| AlissonPadalecki a răspuns:

Depinde din ce localitate esti, dar maxim 3-4 zile ...deobicei comanda ajunge in 2 zile ..rareori dureaza mai mult.

| SnYcK3rS a răspuns:

Eu am comandat de 4 ori de la ei si in 3 zile au fost la mine la usa. Sunt punctuali, respecta zi, data, ora

Inainte sa vina la tine te suna fan curierul si in plus transportu e gratis daca ai comanda de peste 90 lei

Comanda cu incredere!

| Karma95rdb2017 a răspuns (pentru SnYcK3rS):

D Eu cand am dat comanda imi arata si ca trebuie sa platesc transportul

| Maestrul001 a răspuns:

Maxim 48 ore

| alexx123456 a răspuns:

Intr-o zi de la data cand ai comandat, pentru localitatile de pe langa Bucuresti,
3-4 zile pentru localitatile mai indepartate (100-200Km fata de Bucuresti). Funda?

| Drey_Ann_1996 a răspuns:

Comenzile data pana in ora de inchidere(nu o mai stiu exact, scrie pe site) ajung in maxim 24 ore. Cele date dupa data inchiderii ajung in 24-48 ore.
Cele date sambata/duminica ajung marti(poate si luni in cazuri rare). Comenzile date vineri, AJUNG si sambata daca comanzi inainte de ora de inchidere.

| TheBoyTheCool24 explică (pentru Drey_Ann_1996):

Si care e ora de inchidere am comandat telefonic, ieri (fiind joi)

| cumparonline a răspuns:

Acum ai la eMAG Livrare cand vrei tu: detalii aici https://www.cumparama.com/2017/emag-livrare-cand-vrei-tu-bucuresti/

| oAlex a răspuns:

24 sau 48 de ore dupa confirmarea plati.

| Dan_Fenesan_1969 a răspuns:

E foarte interesant faptul ca atunci cand platesti in avans majoritatea companiilor nu se mai grabesc cu livrarea. Au incasat, ce mai conteaza?

| Gherghinis_Adrian_1997 a răspuns:

Eu am dat comanda de duminică seara si nu mi-a venit

| OmuCuSobolanii a răspuns:

Am dat comanda luni 4.05. 2015, e duminica 10.05. 2015 si comanda nu a venit. comanda a fost data la ora 12:30 dupa-amiaza.bataie de joc.

| Mares_Vlad_1997 a răspuns:

Frate eu am dat comanda sambata. E duminica seara n-am primit nimic. Cred ca luni primesc happy

| AlexandruCristian07 a răspuns:

Ehe, eu am făcut o comanda pe 20 noiembrie la 9 dimineața, acum este in 29

| AlexandruCristian07 a răspuns:

Ehe, eu am făcut o comanda pe 20 noiembrie la 9 dimineața, acum este in 29 si tot nu am primit coletul, nu recomand eMAG

| Ry_Fo_1988 a răspuns:

Astept de o saptamana si inca nu a fost aprovizionat in depozit produs-ul..probabil m-am grabit sa platesc in avans pe net.