| Minder a întrebat:

Daca am 15 ani cum pot face bani online cu bitcoin, dati-mi mai multe detalii.DAU FUNDA REPEDE

Răspuns Câştigător
| valentina2392 a răspuns:

Nu poti face bani pe internet daca esti minor. Orice site de facut bani iti cere card bancar pe numele tau, si te pune sa fii de acord cu termenii si conditiile in care e specificat ca e interzis minorilor! Doar sa vorbesti cu ai tai si sa-ti dea indentitatile lor ca sa poti face bani online.

| Anonimul726 a răspuns (pentru valentina2392):

Poate face

| PainTech a răspuns (pentru valentina2392):

Asta la banii traditionali. Cand vine vorba de Bitcoin nu se pune problema de restrictii

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Cumperi vreo 10-20 de placi video bune, cateva surse, un procesor si rulezi scriptul pe care il iei de pe net. Pentru bitcoin trebuie ceva investitie...

| doctorandus a răspuns (pentru PainTech):

Bitcoin cu placi video... nu mai renteaza (nu mai suntem acum 8 ani!)

| Anonimul726 a răspuns:

E o investiție mare și variază (azi ai 10000 de euro mâine ai de dat 1000). Ai putea să te apuci de dropshipping. Baftă

| EmanuelMihoc a răspuns:

Am 14 ani si am investi in ETN
Cu BTC si BCH am facut 5000$