| MihaiNabul a întrebat:

Dau funda!
Ca tot e carantina,vreau si eu niste metode de a face bani online,cu posibilitatea de a extrage in paypal/Bitcoin. Nu vreau porcarii precum clip-claps, ahemoney, etc

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau si eu niste metode de a face banii online...Nu vreau porcarii"

toți vrem, dă-ne numărul de cont să-ți viram banii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îți trimit în privat.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

Dă-ne tuturor, la vedere, nu privat - toți vrem infailibila rețetă de a face bani (o fi așa ceva?!)

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

Așa știu eu, că nu este indicat să promovezi afaceri pe TPU că e spam.
O să îți trimit în privat.
Dar nu e o schemă de făcut bani.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

Cum spuneam, pune la public

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

Comunicăm dacă vrei la vedere, nu privat. Asta ce propui, e abur, dacă se făceau bani, îi făcea tu, NU ALȚII. Acum cred că ințelegi.
Nu ai deschis linkul să vezi cum se fac banii pe Internet. Nu sunt bani care îi făceam eu, sau numai eu.
Cine face ceea ce trebuie, face bani, eu sau alții. Deci, nu ai deschis linkul și spui că e abur. Crezi că așa o să faci vreodată bani pe Internet?

| danutzu96 a răspuns:

Nu e asa usor… Ca sa poti face bani de acasa trebuie sa stii sa faci ceva. Ceva ca de ex: Editare video/foto, programare, etc. Oricum in perioada asta sansele sunt slabe sa gasesti ceva ….

| Seby271995 a răspuns:

Pune mana si invata programare daca le ai un pic cu tehnologia. Invata ce inseamna htm, java etc. Invata sa creezi site-uri, reclame, sigle, jocuri etc. Vezi tu? In marile companii sunt multi oameni de varsta a doua care stiu prea putin cu ce se mananca, la inceput pare mult de invatat dar cu timpul iti intra in reflex si iti va fi usor. Si habar nu ai cat de cautat vei fi... Marile companii au nevoie ca de aer de asemenea oameni. SI vei ajunge sa castigi multi bani de acasa, o posibila cariera de succes.