| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Dacă am un cont de paysafe neverificat cu buletin si am limita la cont de 1000 lei, pot primi suma de 3000 lei de la o agenție de pariuri? Gen transfer

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Limita de 1000 de lei este suma limita de cheltuit pe 1 zi, dar de primit, poti primii si 10.000, evident, intr-un card verificat si activ.
Din pacate, daca cardul si contul nu sunt verificate cu buletinul, si nu ai varsta legala sa joci la jocurile de noroc (musai trebuind sa ai 18 ani impliniti), nu poti primii nimic, fiindca este ilegal.