| nxnsnsnsnsn a întrebat:

Salut, daca folosesc buletinul mamei pentru a imi face cont de superbet ea poate vedea undeva sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ilegal sa furi si sa folosesti buletinul altcuiva, iar mama ta poate avea probleme mari cu politia, fiindca va fi detectata.

| StoicAnalysis a răspuns:

Incearca sa nu implici pe nimeni daca vrei sa iti faci de cap cu jocurile de noroc sau cu pariurile. Pune-te tu in locul mamei tale de exemplu: " tu ai un fiu si afli ca el a folosit buletinul tau pentru a juca la pariuri, tu cum te-ai simti atunci, stiind ca sunt sanse de 90% sa iroseasca niste bani cu un cont facut pe numele tau?" Mai ales ca duce la dependenta asa ceva.

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Îți recomand să nu o bagi pe mama ta la belele. Așteaptă până devii major, moment în care ești pe cont propriu și îți poți folosi propriul buletin în astfel de circumstanțe. Nu vei câștiga nimic semnificativ pe aplicațiile astea, sau poate ceva care să te îndemne să continui. În rest, vei ieși pe minus. Nu te lăsa influențat de persoanele din jurul tău! Dacă banii se făceau atât de ușor, îți garantez eu că nu își mai rupea nimeni spatele muncind pentru un trai decent. happy

| emoloaica2 a răspuns:

Bineinteles ca poate vedea! Daca mai ai si peste 14 ani, poti sa primesti o amenda pentru asta, si inca ce amendalaughing
Acum, daca esti exagerat de atent, probabil ca nu vei avea probleme. Poti incercat nsj
Indicat ar fi sa nu iti faci cont pe buletinul mamei si nici macar pe alt buletin din familie.
De ce trebuie neaparat sa iti faci cont? Sunt sanse mici sa castigi ceva, si o pierdere de timp
Acum daca provii dintr.o familie mai instarita, ok, poti sa te joci cat vrei, dar daca nu, cum ziceam nu e ok.