| alexalx1234 a întrebat:

De ce acte am nevoie pentru a îmi închide contul la ING?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ti o fi asa greu sa intrii intr o bancă Ing si sa intrebi acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pentru cazurile astea exista telefon, email

suntserios
| suntserios a răspuns:

De cartea de identitate

| alexalx1234 explică (pentru suntserios):

Trebuie să returnez și cardul?

| suntserios a răspuns (pentru alexalx1234):

Irelevant, oricum e doar o bucata de plastic dupa aia.

| anonimg a răspuns:

Ai nevoie doar de cartea de identitate. Si daca esti dator la ei, trebuie ca mai intai sa achiti datoria.
Mie mi-au cerut 6 lei la bcr acum 3 ani ca sa inchid contul.

| Simpatic a răspuns (pentru anonimg):

Evident ca nu ai avut banii la tine si a trebuit sa revii la o data ulterioara happy

| anonimg a răspuns (pentru Simpatic):

I-am avut pe toti; si cei 6 lei si ultima rata. happy
Iar banca centrala (ca doar la aceea se poate inchide un cont) era la doar o statie de autobuz, pe care o prefer sa merg pe jos.