| torni a întrebat:

Doresc sa trimit 400 Ron dintr-un oras din Romania in altul prin western Union. Ce comision practica Western Union? Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa fie un comision in jurul a 30 de lei.din cate stiu eu

| marianna_3496 a răspuns:

Mai bine trimiti online prin posta, e mai ieftin, iti spun sigur.

| torni explică (pentru marianna_3496):

Buna mariana,
si cum fac sa trimit onile prin posta?
si cat e de ieftin?

Mersi.

| marianna_3496 a răspuns (pentru torni):

Buna tornischa. Este un tarif fix de 11lei plus 1, 1 la suta din suma pe care vrei sa o trimiti. Mergi la orice oficiu postal, completezi formularul cu numele exact al destinatarului si oficiul postal la care merge destinatarul sa ridice banii. Ex : ionescu maria la ghiseu oradea4.Tu trebuie doar sa cazi de acord cu dest la ce ofic trimiti banii, pentru ca doar de acolo ii poate ridica in maxim 15 minute. Daca mai ai nelamuriri, intreaba-ma.