| The3w0que3n a întrebat:

Cand trimiti bani prin western union in Romania dintr-un oras in altul poti sa ii trimiti direct pe nume sau trebuie sa stii si in ce oras? De exemplu vreau sa trimit bani unei persoane, stiindu-i numele complet, dar nu stiu din ce oras este. pot sa ii trimit direct pe nume?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa trimiti. Persoana careia ii trimiti trebuie doar sa stie codul ala de 10 cifre si poate ridica banii de oriunde se afla.