| adigame1234 a întrebat:

Imi spuneti va rog mult mai multe idei de a face bani online, multumesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să faci bani online fără să știi să faci ceva, în primul rând.

| Furnicuta000 a răspuns:

Te faci influencer.
Pe bune acum, nu iti da nimeni bani doar pentru ca stai pe net, trebuie sa si stii sa faci ceva

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ce stii sa faci?

| adigame1234 explică (pentru BuLaNNNeL):

Sa fac ceva editari video usoare photoshop cinema 4d il invat acum da greu ca e demo e scump full. web design stiam putin da cu schimbari pe afara m-am oprit din web design

| nicucarlos a răspuns:

Https://youtu.be/G07i0i9ohAs
urmareste acest video vei afla cum poti cistiga online