| zagheanu123 a întrebat:

Salut,exista vreun site in care poti castiga bitcoin fara investitii? daca da, imi puteti spune unul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, nu poti castiga nimic, daca nu investeti nimic.
Lege, general valabila si la cumpararea de bitcoin.
Cand te inscrii trebuie sa depui o suma minima de 100 euro sau dolari, fara de care nu poti intra in circuitul de investitie a bitcoin-ului.
Asadar, nu ai 100 de euro, nu te poti inscrie si nu poti castiga.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba era daca obtineam toti bitcoin gratis nu?

| SenZTime4U a răspuns:

Poti incerca sa faci bani prin intermediul unui program numit EarnMoney, care iti da un bonus de 10 dolari pentru start si intre 0.5 si 10 dolari pe zi in functie de puterea calculatorului/laptopului tau.

Aici este link-ul de unde poti descarca aplicatia.Te poti uita pe Youtube pentru a te convinge ca aplicatia nu este un scam
https://earnmoney.download/?id=277421