| Marian2122 a întrebat:

Salut, in afara de revolut mai este o aplicatie sau un site unde pot face un card virtual ca sa nu imi pun cardul meu cand platesc ceva?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai nou ing permite

| Zuzu1991 a răspuns (pentru suntserios):

Monese, paysafecard
insa cum zice si suntserios, ING are si carduri virtuale, chiar mai mult, eu imi bag cardul unde vrei tu, fara nici o jena, oarecare, iar cine imi fura datele, poate sa se spele cu ele pe dinti din partea mea, ca am vreo 6 lei in cont... tot la ING, banii mei sunt intr-un cont de economii, care nu are card, siiii, cand vreau sa fac o plata, atunci transfer exact cat am nevoie, deci in card vor fi activi vreo 2-3 minute... MAXIM

si aia 6 lei ii tin daca am nevoie sa imi iau bilet in autobuz