| Începătorul988 a întrebat:

In caz ca am aprobat o rambusare in PayPal cat timp va dura pana cand cel care mi-a trimis banii ii va avea inapoi in portofelul PayPal?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Dureaza zile, bancile asa fac, intre conturi de la aceiasi banca dureaza o zi, iar intre banci diferite zile sau saptamani.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 2 min, de multe ori și câteva secunde, de asta a fost conceput sistemul acesta, ca timpul de Tranzacție sa fie cât mai mic

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

El mi-a trimis banii pe un cont, si i-am dat eu refund sa mi-i trimita pe alt cont. Si inca nu i-au ajuns banii(i-am trimis ieri-seara).

| Începătorul988 explică (pentru relian):

Ii zice ca maxim 5zile lucratoare. i-a transferat din banca(uk) pe contul meu de paypal.

| relian a răspuns (pentru Începătorul988):

Pai 5 zile lucratoare, deci astepti 5 zile dupa verifici, fara sambata si duminica.

| Începătorul988 explică (pentru relian):

I-au venit, multumesc frumos.

| relian a răspuns (pentru Începătorul988):

Dureaza zile, bancile asa fac, intre conturi de la aceiasi banca dureaza o zi, iar intre banci diferite zile sau saptamani.

| alexTzutzy a răspuns:

Cateva minute dureaza totul, poate chiar secunde.