| raulu65u73 a întrebat:

Salut, lucrez la profi...și fac navetă, gen am transportul asigurat dacă magazinele întra în franciza, ce înseamnă asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Franciza inseamna ca magazinul se multiplica, aparand alte magazine Profi, dar asta nu te va afecta pe tine, fiind angajat la unul unde continui sa mergi sa muncesti.
Fiecare franciza are un manager propriu si angajatii de la un magazin nu se pot plimba si la alte magazine, fiindca nu este sistem de filiala/ branch ci franciza, care este diferita de filiala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are nimic în ce intră ele, cu tine.