| laurentiu971 a întrebat:

Salut, m-ar interesa sa cumpar o garsoniera in Bucuresti, curiozitatea mea este daca chiar este adevarat faptul ca, cele noi sunt mai prost construite decat cele care au fost facute intre anii 1980-2000 sau este doar un mit?

Răspuns Câştigător
| DavidoffUser a răspuns:

Stai linistit ca nu pica blocul cu tine.Ai grija sa n-aiba igrasie, crapaturi mari in perete(nu crapaturi de tencuiala, alea-s normale), sa mearga caldura, sa nu fie scurgeri si sa fie intr-un cartier bun.