| anonim_4396 a întrebat:

Salut m-ar interesa sami deschid o ferma e vipere.
itrebarea era cit trebuie sa investesc.
dupa, veninul viperelor cum se poate comercializa clientii unse se gasesc MULTUMESC ANTICIPAT

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pai investitia in sine nu e asa mare dar ai nevoie de aprobari si in plus daca vrei sa faci ceva are poti accesa fonduri europene.
cat trebuie sa investesti? ai nevoie de un conultant pentru asata
clientii sunt companiile farmaceutice care utilizeaza veninul pentru medicamente sau cele cosmetice care le folosesc in diverse chestii.
trimiti mail si aranjezi intalniri cu copaniile farmaceutice si vezi negociezi un contract, cantitatea de venin pe care o vor, cum trebuie sa fie recoltat

| timaty a răspuns:

Firma autorizata, vinde vipere ammodytes ammodytes mature, sanatoase cu toate actele in regula.
Asigur transport + consultanta. PRET F MIC detalii b1ker_2006@yahoo.com