| totElodia a întrebat:

Ce afaceri credeti ca pot inregistra profituri de apx. 20.000 euro lunar? Nu ma refer la afaceri cu venin de vipere sau prostitutie (asa cum sunt unii tentati sa afirme). Am de gand sa imi deschid o afacere, insa nu stiu spre ce sa mizez. Sunt constienta ca trebuie sa investesc mult, sa ma dedic, dar voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

20000 euro lunar profit?laughing Cam greu. Ce buget ai de investit?

| totElodia explică (pentru Purec):

Maxim 700.000 - 1.000.000 euro.

| totElodia explică (pentru Purec):

Maxim 800.000 - 1.000.000 euro

| TheSmith a răspuns:

Profit 20.000 euro lunar? cam cati bani vrei sa investesti?

| totElodia explică (pentru TheSmith):

Maxim 800.000 - 1.000.000 euro.

| TheSmith a răspuns (pentru totElodia):

Investeste in mine...sunt cea mai buna "afacere"! :*

| axel112 a răspuns:

Pai ar trebui sa te rezumi la potentialul romaniei adica unul ar fi sa cumperi paduri si sa tai apoi sa plantezi si sa exporti in china ca nau lemn,alta ar fi sa te folosesti de campie sa cumperi multi acri sai plantezi si sa exporti alimente,alta ar fi cresterea animalelor vite,oi, prepelite, serpi sau sa-ti faci o crescatorie de sturioni si sa vinzi caviar negru din acestea sincer am putea castiga megaaveri cu caviarul dar sunt foarte putini sturioni chiar daca sunt protejati tot se vaneaza, sau sa-ti faci o statiune in carpati unde e un rau mineral avem cele mai bune rauri mineral cad auzi de borsec, hera, dorna si multe altele nu sunt exportate sunt de la noi

| Mihaiflorinn a răspuns:

Ai un milion de euro si nu sti din ce se poate scoate 20 de mii / luna profit?
te ajut sa ii rulezi cu profit de 20 mii pe luna daca esti de acordwinking