| AlexSchwetter a întrebat:

Ma intereseaza sa imi deschid o ferma de vipere pentru recoltarea de venin. Cautand informatii despre treaba asta nu am facut decat sa ma bag in ceata si mai tare deoarece am citit undeva ca este ilegala detinerea si comercializarea veninului, desi am aflat de cateva ferme active de la noi din tara. Care e treaba? Este sau nu este legal? Si daca este legal, cate N'j'de'mii de aprobari trebuie?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Citeste de aici si "baga " bine la cap : http://www.universulpadurii.ro/....../index.php