| Mihai_Lapusca_1989 a întrebat:

Salut mi-am facut azi un card de la ing si am vazut pe net ca e optiunea ing home banking unde ar trebui sa imi bag nr cardului si codul pin si sa imi arate ce suma am pe card, dar nu merge sau nu bag eu ce trebuie, are cineva card de la ing si foloseste home banking sa ma ajute si pe mine?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trebuie, mai intai, sa mergi la banca si sa ceri sa-ti fie activata optiunea aia, pentru care, evident, vei plati un comision lunar.

| Mihai_Lapusca_1989 explică (pentru ardnaxur1961):

Intre timp am aflat despre ce e vorba mersi pentru raspuns.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la banca, activezi serviciul si iti da acel token de acces si condul client. abia atunci vei putea folosi internet banking ul