| Robertx999 a întrebat:

Salut! Mi-am pierdut buletinul și joi trebuie sa merg la BT sa imi retrag cardul, pot sa îl retrag dacă am poza cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cum adică sa il retragi? Nu poti decat cu buletinul in original.
Intre timp iti faci alt buletin, dupa ce il declari pierdut pe celalalt.
Dupa ce ai noul buletin, mergi la banca pentru actualizarea datelor. Si vei primi si cardul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sigur nu.

| dullcat a răspuns:

Nu, nu poti face nimic fara buletin la banca.Dar se rezolva, nu-i bai.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred

| RaduRobertRO a răspuns:

Poti face intr-o zi un buletin provizoriu, cu el poti merge la BT.