| Calinm22 a întrebat:

Mi-am pierdut buletinul iar azi trebuie sa merg la medicina muncii, vreau să știu dacă este obligatoriu buletinul fizic sau merge și o poza doar

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Obligatoriu sa ai buletinul in original.
Pune totusi mana si cauta-l prin casa, ca nu s-a aruncat de la balcon

| Calinm22 explică (pentru Violleta2022):

Nu am mai umblat de 1 lună cu el, l-am cautat peste tot, idea e că eu îl țineam mereu in geaca și nu e nici acolo

| Violleta2022 a răspuns (pentru Calinm22):

Buletinul trebuie sa-l ai ZILNIC in portofel sau in geanta cu care iesi din casa, ca asa este normal!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu merge.

| dullcat a răspuns:

Buna. Cred ca iti trebuie macar o copie fizica, nu poza.Le explici ca ti-ai pierdut buletinul.

Răspuns utilizator avertizat