| JamesWatson a întrebat:

Mi-aș dori ca la această întrebare raspunda dor persoanele care lucrează/au lucrat la următoarele magazine: Pepco, Mc, KFC, Profi, Lidl.
Rog persoane care spun că sunt salarii mici, ca nu merită. Să se abțină.
Care este salariul net (brut minus asigurate...) pentru casier la toate cele 5 și care este salariul de "bucătar" la KFC și Mc?
Stiu că salariul se calculează în funcție de ore, daca e ziua sau noapte.
Persoane care răspund le rog să specifice.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In jur de 2000 lei castiga un casier cam peste tot. Daca vrei sa lucrezi in astfel de magazine dar pe alt post (de ex sa cari marfa, sa pui marfa la raft) salariul este mai mic.