| Gabriel20222022 a întrebat:

Salut! O intrebare despre tranzactionare Mt 5 FTSE100 daca imi intra in cont sau imi poate fura banii in urmatoarea situatie.In urma cu ceva timp cand am depus in binance o suma de bani si apoi transferata in FTSE persoana respectiva care era departe de mine si comunicam prin washap a spus ca a copiat din FTSE adresa wallet pentru mine. Am copiat adresa la binance si banii au fost transferati in contul meu FTSE.Imi poate intra in cont? Imi poate accesa datele? Poate fura banii? Nu am experienta in trazactionare sunt incepator.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota din ce vorbesti aici.
Greoaie exprimare...

| zilog a răspuns:

ALO NENEA AICI SUNTEM OAMENI NORMALI nu înțelegem noi extraterești dinășția
vorbești afacereza cu noi?
caută forumuri de specializate pe nișa ta UFO
aici nici o șansă șă găsești ELIENI