| redtape a întrebat:

Salut, partenerul cu care lucrez la Glovo, eu fiind la el cu PFA nu mi-a mai trimis banii de o luna, tot spune ca verifica si rezolva dar nu s-a rezolvat nimic, am ce sa fac in privinta asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contractele între două entități juridice cum e cazul aici nu se reclama la politie cum te îndrumă toți pe aici ci se rezolva pe cale civilă în tribunal.

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă la poliție

| MrTech1HD a răspuns:

Salut! Faci reclamație la glovo, politie și dacă vrei, poți sa faci și la itm

| Anonima728282991 a răspuns:

Cred că poți să mai aștepți o săptămână, daca îți spune aceeași scuză este clar ca își bate joc de tine, așa că atunci le faci reclamație, nu la politie ci nici la ei, la PROTECȚIA CONSUMATORULUI
de oarece ei au experiență