| nik078 a întrebat:

Salut pe toată lumea, am o mare rugămintea dacă mă poate ajuta cineva cu un sfat sau nu știu cum să mă exprim mai corect.
Am un abonament la Telekom de 1an și ceva, nu-mi funcționează datele mobile. In decursul timpului am făcut numeroase cereri, am sunat dar mi-a dat de fiecare data alte scuze. La un moment dat au spus că am făcut cerere pentru oprirea netului pe motiv că consum prea mult trafic de date în contextul în care am net nelimitat cu un abonament lunar de 16 € iar mai nou pe data de 13-12-2018 am fost la ei la Telekom și au făcut verificări și au spus că simul are probleme. Mi-a dat alt sim dar surpriza, nici azi nu l-au activat.
Pe bune, dati-mi o soluție, o idee nu știu. Va mulțumesc, ofer funda.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la protectia consumatorului și spune-le toată tărășenia. Dac ai dreptate (asta tu știi) o să-i scuture și pariez că a doua zi ai problema rezolvata