| vladtaurus a întrebat:

Pentru un credit de 10-15.000 euro cu o rata in jur de 100- 130 de euro pe luna ce banca recomandati?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rata o stabileste banca nu tu, iar daca nu e un credit pentru casa atunci mai mult de 5 ani nu vei primi creditare, iar rata la 15. 000euro pe 5 ani va fi minim 250-300 euro

| vladtaurus explică (pentru suntserios):

Iti dai seama ca si perioada va fi in jur de 15 ani laughing

| suntserios a răspuns (pentru vladtaurus):

Dupa cum ziceam, creditele pe asa multi ani se dau doar pentru cumparat locuinte... nu pentru orice fel de credit