| gheorghica a întrebat:

Prietenul meu are 2 carduri alimentate la acelasi cont. Unul din carduri il daduse iubitei lui acum ceva timp, insa acestia s-au despartit. El nu a apucat sa blocheze acel card, iar tipa l-a cam facut la bani. Si-i poate recupera? Ii poate face ei ceva ca sa isi primeasca banii?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Atât timp cât i-a dat de bunăvoie acces la cont... nu are ce să mai facă.
Să îi fie învățătură de minte pe viitor.

| Donsavas a răspuns:

Sa faca plângere la poliție pentru furt! A luat banii stiind ca acesta nu este de acord.