| Anemoneeeeee a întrebat:

Bunahappy Intrebare pentru cei cu cont bancar la BCR. Deci, am fost in jur de ora 11:40 la banca sa imi pun bani pe card de la aparatul acela de transfer. Daca ati facut si voi la fel intrebarea mea este cat timp mai trebuie sa astept ca sa am banii pe card? sad Tipa de acolo a spus "cam o ora si un pic". Ii 13:27 si nu-i am... nu am gresit cu nimic a fost in regula transferul.
Sa ne intelegem nu mi-a facut nimeni un transfer de bani mie de la o alta banca spre exemplu BRD pe cardul meu de BCR pentru ca atunci ar fi trebuit sa astept ore bune. Eu am mers si mi-am pus banutii pe card dar nu stiu cat sa mai astepthappy nu mai am rabdare de asta intrebhappy nu este o urgenta.
Bine, mint, este o mega urgentalaughing big grin straight face

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Poate că prin "un pic" ei ințeleg vreo două ore. Dacă n-ai noutăți până pe la ora 15, sună-i sau fă-le o vizită

| Anemoneeeeee explică (pentru sierra1):

Mersihappy

| sierra1 a răspuns (pentru Anemoneeeeee):

Să fii iubită