| fomistul123 a întrebat:

Salut,

Se pricepe careva la credite? Sunt interesat de accesarea unui credit de 350 de mii de euro si as vrea o rata lunara fixata pana in 750 de euro. Lucrez in strainatate cu contract nedeterminat, salariul de 2000 euro lunar. Specific ca sunt tanar,fara neveste,copii,datorii, etc...
Multumesc! Astept cateva raspunsuri clare si bune.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti lua creditul in conditiile date, ar fi prea mare perioada de rambursare. De asemenea, pentru un asemenea credit, ai nevoie de garantii reale, in primul rand ipoteca pe imobile, in valoare de cel putin 300.000 euro.

| express11 a răspuns:

Trebuie sa ai propietati sa pui gaj, iti inchipui. daca contractul nu este in Romania facut, de munca ma refer, nu poti lua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vise... cine crezi ca te crediteaza cu asemenea suma si pe o asemenea perioada mai ales ca esti persoana fizica?