| anamaria_1561 a întrebat:

M-ar interesa cat este rata lunara la un credit de 100.000de euro pe 30 de ani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe finzoom.ro, alege tipul de credit, completeaza tabelul cu datele cerute si o sa afli dobanda la toate bancile care dau tipul de credit ales si vei putea alege in cunostinta de cauza. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sigur poti sa-i dai inapoi si in 30 de ani + toate cele aferente sumei

| boogdan91 a răspuns:

Depinde de banca. Oricum, inapoi o sa dai in jur de 250. 000e

| zob79 a răspuns:

Pai zi-ne cit e rata dobanzii

| chrystyan21 a răspuns:

Daca ne zici si ce salariu ai si de la ce banca plus ce fel de credit vrei poate te ajutam.
de exemplu la Banca Transilvania rata este de aprox 700 de euro pe luna mai exact 675 de euro