| R3dC0d3 a întrebat:

Salut.
Sper sa ma poata ajuta careva.

Mi-am creat cont paypal in urma cu aproximativ 5 luni si de atunci am facut cateva retrageri... In urma cu 2 saptamani am primit mesaj de la paypal cum ca trebuie sa ridic limita de $2500 pe an pentru a putea primii alti bani in cont. Ok am trimis buletinu si o factura scanat, si am 2 probleme prima nu am trecut si al 2-lea prenume aia cred ca o sa o rezolv, dar a 2-a ii mai 'diferita' nu am factura pe numele meu asa ca am trimis factura tatalui si ei au spus ca numele nu coincide cu numele de pe paypal desi am specificat ca este numele tatalui...
Idei?

Răspuns Câştigător
| FlorinM28 a răspuns:

Sunt foarte foarte stricti. Eu desi am facturi pe numele meu, abia am reusit sa trec de verificare.Ba diferea codul postal, ba nu era completa adresa etc. Pana la urma am reusit cumva sa trec. Am si sunat la ei. Nu ai cont la banca? Poti cere un extras de cont pe care sa apara numele si adresa din buletin. Nu ai factura la mobil?

| R3dC0d3 explică (pentru FlorinM28):

Am internet banking, am descarcat un extras sper sa mearga.
Mersi oricum raman datorwinking

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ai factura pe numele tau, pa-pa. Poti incerca sa faci contul cu datele/cardul tatalui.

| R3dC0d3 explică (pentru KodrutZ):

Vrei sa-ti dau acuma funda pentru raspunsul asta care ma ajuta foarte mult

| KodrutZ a răspuns (pentru R3dC0d3):

Nu ma intereseaza funda. PayPal sint foarte stricti la chestiile astea. Daca nu ai factura pe numele tau, contul pe numele tatalui/fratelui/mamei/sorei care are buletin + facturi emise in nume propriu SI la adresa din buletin e singura solutie.

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, acesta este linkul http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597