| Dorin290 a întrebat:

Salut,știe cineva cum transfer banii din contul de economii in contul curent la ING?

Răspuns Câştigător
| Alinailies a răspuns:

Ai jos "plati" click acolo si pe urma sus in mojloc"intre conturile mele".
Transferi din contul de economii in contul curent sau cum vrei tu, e simplu!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la o unitate bancara a ING si soliciti desfiintarea contului de economii si transferul sumei in contul curent.

| Alinailies a răspuns:

Foloseste aplicatia ING si ii transferi in doua secunde.

| Dorin290 explică (pentru Alinailies):

Am aplicația, dar nu stiu cum sa-i transfer!

| Dorin290 explică (pentru Alinailies):

Multumesc!

| Alinailies a răspuns (pentru Dorin290):

????

| Alinailies a răspuns (pentru Dorin290):

Ai jos "plati" click acolo si pe urma sus in mojloc"intre conturile mele".
Transferi din contul de economii in contul curent sau cum vrei tu, e simplu!

| Elle_Dani_1989 a răspuns:

Mulțumesc!