| nick29 a întrebat:

Am un cont la ING si nu stiu cum au ajuns bani si pe contul de economii si pe cel normal...Intrebarea e cum as putea sa transfer banii de pe contul ING economii pe cel normal! Multumesc anticipat! Funda

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna ca ai o clauza cu termen, si nu poti folosi banii de pe contul de economii pana la termenul scadent. Daca a trecut acest termen, faci un transfer bancar de la cel de economii la celalalt.

| nick29 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Si cum fac acest lucru?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Iei legatura telefonica cu ei, raspunzi la datele de identificare si te lamuresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea ta. Dar este posibil sa fie vorba de dobinda aferenta unui depozit fara capitalizare. Uita-te in contract si vezi data maturizarii (cind expira). Atunci vei putea face transferul banilor dintr-un cont in altul.